Ford EcoSport
1.0 EcoBoost Trend Ultimate (INCL-BTW) *NAVI-FULLMAP | CRUISE | COMFORTSEATS | FORD-SYNC3-AUDIO | PDC | TOWBAR *
Direct kopen, basisprijs: € 8.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 8.945,-
LEASEPRIJS: € 125,16 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.518,83 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford EcoSport |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 EcoBoost Trend Ultimate (INCL-BTW) *NAVI-FULLMAP | CRUISE | COMFORTSEATS | FORD-SYNC3-AUDIO | PDC | TOWBAR * |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 5 mei 2018 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 64.971 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | rood |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 125,16 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 8.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | SN-614-J |
| Motorinhoud: | 998 cc |
| Vermogen: | 93 kw / 127 pk |
| Laadvermogen: | 477 kg |
| Gewicht: | 1.248 kg |
| Wielbasis: | 252 cm |
| Hoogte: | 166 cm |
| Breedte: | 177 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.725 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 670 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 900 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Veiligheid
- Airbag passagier
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Airbag bestuurder
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Derde remlicht
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chrome Pack exterior
- Getint glas
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Trekhaak
- Achterspoiler
- Afdekhoes
- Buitenspiegels met verlichting
- Bumpers in carrosseriekleur
- Dakrails
- LED dagrijverlichting
- Parkeersensor achter
- Infotainment
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Stuurwiel multifunctioneel
- Radio
- Interieur
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen achter
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- 12Volt aansluiting
- Bagage-afdekhoes
- Boordcomputer
- Overige
- Bluetooth
- BTW te verrekenen
- Dakrailing Zwart
- Parkeersensoren achter
- lendesteun(en) verstelbaar
- Niet in gerookt
- Roetfilter
- Zomerbanden